Medarbetare

Fredrik Jansson

Fredrik Jansson

VD fredrik@lindellselektriska.se 018-700 11 54, 0706-63 93 84
Lars Lindell

Lars Lindell

Arbetsledare, Allmän Behörighet lars@lindellselektriska.se 018-700 11 56, 0704-67 25 05
Jessica Jansson

Jessica Jansson

Ekonomi jessica@ust.se 0706-29 09 10
Thomas Jansson

Thomas Jansson

Administration/ Installatör thomas@lindellselektriska.se 018-700 11 53
Emil Olrems

Emil Olrems

Installatör emil@lindellselektriska.se 0735-28 43 78
Stefan Jansson

Stefan Jansson

Installatör stefan@ust.se 0702-76 15 77
Andreas La Motte

Andreas Lamotte

Installatör andreas@lindellselektriska.se 0706-66 78 37

Kontakta oss

Lindells Elektriska AB
Libro Ringväg 3
752 28 Uppsala


Tel: 018-32 30 31
info@lindellselektriska.se Lindells Elektriska AB logo
Jag önskar mer information om:


Jag vill:

Veta mer om Lindells Elektriska AB Få en kostnadsfri offert 

Jag är:

Företag Privatperson